Sukcesy

67 Plebiscyt Sportowy Echo Dnia

Dzięki głosom czytelników oraz decyzją kapituły członkowie stowarzyszenia Łopuszno Active Team zajęli zaszczytne II miejsce w konkursie na najlepszą drużynę 2018 roku zarówno w powiecie kieleckim jak i w województwie świętokrzyskim. Sukces tym większy, że Łopuszno Active Team swoja działalność rozpoczęło w kwietniu 2018 roku. Przedstawiciele stowarzyszenia wspomniane nagrody odebrali na uroczystej gali organizowanej w Targach Kielce.

Najładniejsza koszulka biegowa 2018 roku.

Z dumą informujemy, że projekt koszulki I Impresji Biegowych wykonany dla nas przez firmę Warsztat Koszulkowy zajął wysokie 5 miejsce w konkursie na najlepszą koszulkę biegową 2018 roku. Plebiscyt na najładniejszy t-shirt prowadzony jest od kilku lat przez ceniony wśród biegaczy portal Maratony Polskie.

I Impresje Biegowe

Dotychczas jako największy sukces traktujemy pierwszy, historyczny bieg ulicami Łopuszna. Na atestowanym przez PZLA, 5 kilometrowym dystansie pobiegło dokładnie 202 zawodników z całej Polski. Gościliśmy biegaczy m.in z Warszawy, Częstochowy, Krakowa czy Poznania a także liczną grupę mieszkańców Gminy Łopuszno.